İnce Yapı İşleri öncelikle olmak üzere birçok taahhüt işlerine de imza atmıştır. A kalite villa ve konut projeleri, otel , hastane, AVM projelerinde başarılarıyla devam etmiştir. Güven sevginin başlangıcıdır. Çevreye saygı duyan, seven ve insanlara güvenen bir kadroyla temiz anlayışla; en ekonomik, kaliteli imalatları yapmaya devam eden ÖZŞAHİN İNŞAAT gücünü artırarak devam etmektedir.


Özşahin İnşaatın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir.

Özşahin İnşaat, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır. Özşahin İnşaat markalarının değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, bölgesel ve küresel ölçekte de yükseltmeyi hedeflemektedir. Şirketimiz, özellikle hizmet sektöründe bölgesel bir lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Özşahin İnşaat, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. , Özşahin İnşaat, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak Türkiye'deki değişimin öncüleri arasında yer almaktadır.

İnsanlara sadece konut değil aslında bir yaşam sunuyoruz. Bu nedenle müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Tüm yapılarımız firmamızın garantisi altındadır. Yaşanan tüm sorunlara teknik ekibimizle birlikte anında çözüm sunarız. En tepe yöneticiden en alt birimimize kadar tüm çalışanlarımız Sıfır Hata'yı hedeflemektedir. 

Son olarakta; Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız.